Wyszukaj produkt

Ogólny opis urządzeń i ich zastosowań

 1. Zestawy U1HS (poprzednia wersja umb100hs), U1HSL (poprzednia wersja an200hs), U2HS (poprzednia wersja dwb100hs), U2HSL (poprzednia wersja dw200hs), U4HS (poprzednia wersja ch4hs), U4HSL (poprzednia wersja ch4h200s) mają różnorodne zastosowania. Mogą służyć do zdalnego blokowania czujek i stref w systemach alarmowych, załączania zwłok czasowych, jako bezprzewodowy przycisk antynapadowy, do załączania układów sterujących silnikami, oświetleniem, zwalniających zamki bram, drzwi itp.
 2. Sterowniki ST, STM (dla jednego silnika) i ST6H (do 6 silników) przeznaczone są do zdalnego sterowania bezkomutatorowych silników prądu zmiennego 230V stosowanych w roletach, żaluzjach, itp. Posiadają wejścia na przełącznik ścienny, który dubluje funkcje pilota.
 3. Sterownik STP przeznaczony jest do sterownia silników 230V~ stosowanych w napędach bram. Można do niego podłączyć fotokomórkę oraz wyłączniki krańcowe.
 4. Sterowniki STB12VM1 i STB24VM1 przeznaczone są do zdalnego sterowania silników prądu stałego, opowiednio 12 i 24V stosowanych w napędach bram. Posiadają regulowany czujnik przeciążenia, funkcję łagodnego startu i hamowania, wejścia na fotokomórkę i wyłączniki krańcowe.
 5. Zestaw radiopowiadomienia RP501 przeznaczony jest do bezprzewodowego przekazywania informacji o stanie czterech wejść (stref, czujek, kontaktronów itp.) na odległość do 500 m. Posiada szereg użytecznych funkcji jak kontrola stanu baterii w nadajniku czy testowanie łącza radiowego patrz opis RADIOPOWIADOMIENIE RP501.
 6. Odbiorniki CH8H i CH20H to 8 i 20-kanałowe odbiorniki znajdujące zastosowanie wszędzie tam, gdzie konieczna jest identyfikacja źródła sygnału np. o alarmie lub w kontroli dostępu.
 7. Bezprzewodowy pasywny detektor ruchu PTX50 to powszechnie stosowana w systemach alarmowych czujka ruchu PIR w wykonaniu bezprzewodowym o bardzo oszczędnym zużyciu energii z baterii 9V.
 8. Nadajniki kontaktronowe CTX3H oraz CTX4H to bezprzewodowe (radiowe) kontaktrony, służą do przekazywania informacji o otwarciu/zamknięciu drzwi lub okien do dowolnego odbiornika ELMES.
 9. Centralki alarmowe CB32 i CB32G przeznaczone są do budowy bezprzewodowych systemów alarmowych, w których powiadomienie o alarmie może odbywać się za pośrednictwem sieci GSM.
 10. Bezprzewodowy sygnalizator akustyczno-optyczny WSS używany jest głównie we współpracy z centralkami CB32 i CB32G, ale może również - po zastosowaniu modułu WSM - współpracować z centralami innych firm.
 11. Moduł GSM2 może pracować dwukierunkowy: może wysyłać SMS i dzwonić, gdy naruszone zostają jego wejścia, lub załączać swoje wyjścia w odpowiedzi na SMS lub dzwonki.